REDLİNE TS2500 UYDU ALICISI

259,99 ₺

Redline Ts 2500 HD Plus ( Mini HD Uydu Alıcısı )

Adet

  • HIZLI VE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ HIZLI VE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  • HIZLI TESLİMAT (SATIN ALDIKTAN SONRA EN AZ 10 DK İÇİNDE TESLİM EDİLİR) HIZLI TESLİMAT (SATIN ALDIKTAN SONRA EN AZ 10 DK İÇİNDE TESLİM EDİLİR)
  • KOŞULSUZ ŞARTSIZ 14 GÜN İADE MEVCUT KOŞULSUZ ŞARTSIZ 14 GÜN İADE MEVCUT

Redline Ts 2500 HD Plus ( Mini HD Uydu Alıcısı )

2 Yıllık Server  
Binlerce şifreli kanalı ücretsiz olarak izleme imkanı. Piyasada  6 aylık youcam server 80 TL'den satılırken Redline TS 2500 mini cihazlarda  2 yıllık ücretsiz olarak hediye edilmektedir. 


Wi-fi Anten Hediyeli 
Piyasa değeri 45 TL olan, uzun menzilli wi-fi anten cihazla billikte hediye olarak verilmektedir. Bu wi-fi anten sayesinde modemden uydu alıcısına internet kablosu çekmeden wi -fi üzerinden internet bağlantısı sağlayarak, internet özelliklerini kullanabilirsiniz. Cihazda ayrıca ethernet kablo girişi de bulunmaktadır. 

Akıllı Kumanda Hediyeli 
Kumanda Kargaşasına Son !!!
Redline akıllı kumanda ile televizyonunuzun kumandasını kopyalayabilirsiniz. Bu sayede  tek kumanda ile hem uydu alıcınızı, hem de televizyonunuzu sorunsuz kumanda edebilirsiniz.
 

Dijital Ekranlı (Numaratörlü) Göz 
Redline dijital göz ile kanal numaralarını görüntüleyebilirsiniz. Cihazın içerisinde dijital gözün haricinde optik göz de hediye olarak verilmektedir. Dijital göz veya optik gözü kullanmak tamamen kullanıcıların tercihine bırakılır. 

Online Movies (Seç İzle Özelliği) 
Film izleme özelliği ile binlerce film seçeneği arasından istediğiniz filmi seçip, sevdiklerinizle birlikte bu zengin arşivin keyfini çıkarabilirsiniz. Filmleri ileri veya geri alabilir, istediğiniz zaman durdurabilirsiniz. Sinema heyecanını evinize getiren bu özellik, Redline 2500 ile hediye olarak verilmektedir.   

CA Kart Girişli 
Kart girişi sayesinde, belgesel, sinema, yetişkin kanallarını  herhangi bir modul olmadan kendi içerisindeki dahili çakılı modulle çalıştırabilirsiniz. 
Not: Eşleştirilmiş kartları kesinlikle okutmayınız, kartınızın bloke olmasına neden olabilir.

redline-ts-2500-hd-plus-mini-hd-uydu-alicisi__0105957979046577.jpg

Evde tv keyfiniz hiç olmadığı kadar canlı ve daha da  eğlenceli. Standart HD Uydu alıcıların iki katı kadar yüksek çözünürlük sayesinde Redline uydu alıcınız, sizi ekranın ötesinde bir dünyayla tanıştıran, nefes kesici bir izleme deneyimi sunuyor. Full HD görüntülerin zengin ve canlı dokusunu gördüğünüzde, en sevdiğiniz televizyon programlarınız ve filmleriniz eskisinden daha da keyifli olacak. Tam yüksek çözünürlüklü bir deneyimle kusursuz gerçekliği keşfedin.

ZAMANLAYICI ÖZELLİĞİ 

Redline TS 2500 önceden programlama özelliği sayesinde çok beğendiğiniz dizi, spor veya eğlence programlarını evde olmadığınız zamanlarda komut verip kaydedebilir ve dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.  İstediğiniz kanalı, istediğiniz saatte kaydeder ve istediğiniz saatte kayıt işlemini sonlandırabilirsiniz.

USB KAYIT ÖZELLİĞİ

Redline Movie özelliği ile USB bellek sürücünüzü veya sabit diskinizi uydu alıcınıza takın, filmlerin, fotoğrafların ve müziğin keyfini çıkarın.
Artık evinizin rahatlığında televizyon keyfiniz çok daha zengin içeriklerle çok daha eğlenceli.

DLNA ÖZELLİĞİ

Redline TS 2500 HD ile  tabletinizi veya akıllı telefonunuzu ikinci bir ekran olarak kullanabilirsiniz. DLNA özelliği ile telefon, tablet vb. cihazlarınız üzerinde mevcut görüntüyü televizyon ekranınıza aktarabilirsiniz.

redline-ts2500
10 Öğeler